Sportowe kariery: najwyższe 4 stopnie dla profesjonalistów z dziedziny sportu

  • -

Sportowe kariery: najwyższe 4 stopnie dla profesjonalistów z dziedziny sportu

Category : Artykuły

Sport, fitness i lekkoatletyka to rozwijająca się branża na całym świecie. Profesjonalne zespoły, prywatne sale gimnastyczne, a nawet całe narody, są głodne, aby znaleźć wykwalifikowanych osób, które mogą stać się liderem profesjonalistów z branży sportowej. Niektórzy ludzie myślą, że wszystko, czego potrzebują to kilka lat grania i mogą wejść w karierę swoich marzeń. Nie można było dalej od prawdy.

Przemysł wyczynowych poszukuje osób posiadających dyplom, doświadczonych i wykształconych specjalistów, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Oto krótkie spojrzenie na najlepsze cztery stopnie dla przyszłych profesjonalistów sportowych

Associate in Sports Management Stopień Associate w zarządzaniu sportem jest popularnym utworem edukacyjnym, jeśli chcesz dostać się bezpośrednio do profesjonalnego miejsca docelowego. Ten program studiów uczy podstawy zarządzania sportem, zapobiegania urazom i wprowadzenia do branży fitness. Osoby, które uzyskały ten stopień, mogą znaleźć pracę jako trener sportu, trener osobisty, a nawet nadawca sportowy. Istnieją również szanse w handlu detalicznym związanym ze sportem, sprzedając produkty sportowcom nieformalnym.

Bachelor ‚s in Sports Management Jednym z najbardziej wszechstronnych stopni dla profesjonalistów jest licencjat w dziedzinie zarządzania sportem. Z tym czteroletnim programem pod pasem możesz mieć wiele możliwości. Możesz łączyć ten stopień z innymi dziedzinami nauki, takimi jak finanse, zdrowie lub prawo. Nauczysz się strony biznesowej sportu, która idzie za kulisami. Z tego stopnia możesz kontynuować pracę jako harcerz, marketing sportowy, właściciel siłowni, a nawet trener młodszych sportowców.

Mistrz w administracji sportowej Czy kiedykolwiek marzyłeś o prowadzeniu programu sportowego? Możesz wziąć kierownicę całego programu sportowego szkół sportowych z odpowiednią ścieżką edukacyjną. Mistrz internetowy w administracji lekkoatletycznej przecina świat biznesu i sportu, pozwalając na naukę lekkoatletyki online. Tego rodzaju programy studiów uczą etyki sportowej, marketingu zespołowego i zarządzania zasobami ludzkimi. Z MAA możesz stać się interscholastycznym administratorem, a nawet menedżerem profesjonalnego zespołu sportowego.

Mistrz w rehabilitacji Jeśli kiedykolwiek widziałeś ludzi na marginesie pro piłki nożnej pomagając graczom w kontakcie z graczami podczas gry, są szanse, że mają stopień magistra w dziedzinie rehabilitacji i sportu. To jeden z najlepszych stopni w lekkoatletyce. Osoby z tym stopniem mogą pracować w badaniach opartych na wynikach, ośrodkach terapeutycznych, a nawet stać się wysoko płatnymi trenerami osobistymi najlepiej, co w branży. Ostatni artykuł w raporcie The Guardian informuje o tym, jak profesjonaliści na tym poziomie stopni tworzą nowe technologie, aby przekształcić sport.

Kariera w sporcie nagradza i ekscytuje. Jesteś blisko akcji i masz kontakt z najbardziej utalentowanymi sportowcami na świecie. Istnieje kilka stopni, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe, a niebo jest granicą, jeśli chodzi o potencjał zarobkowy.